Zespół

Zespół naszej kancelarii charakteryzuje połączenie doskonałego przygotowania teoretycznego z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Staranny dobór współpracowników o najwyższych kompetencjach oraz doświadczeniu zapewnia wyróżniającą się jakość naszych usług.

Monika Manikowska

Notariusz

Notariusz, mediator sądowy przy Sądzie Okręgowym w Szczecinie, mediator w Kancelarii Mediatorów Manikowska & Dąbrowski (www.kancelariamediatorow.pl), mediator w Centrum Rozwodowym w Szczecinie (www.centrum-rozwodowe.pl), wykładowca/prelegent w Centrum Mediacji i Negocjacji Biznesowych w Szczecinie, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Szczecinie, szkoleniowiec aplikantów Izby Notarialnej w Szczecinie

Absolwentka i stypendystka Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, aplikację i asesurę notarialną odbyła w Szczecińskiej Izbie Notarialnej. Notariusz od 2013 roku

„Prawo fascynowało mnie od najmłodszych lat. Realizacją tej pasji było podjęcie studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, które ukończyłam w 2008 roku, będąc w gronie trzech najlepszych studentów prawa mojego rocznika. Po ich ukończeniu w tym samym roku z wynikiem pozytywnym złożyłam egzamin na aplikację notarialną, która rozpoczęła 3-letni okres praktyki i zdobywania doświadczenia w najlepszych kancelariach w Szczecinie. Po ukończeniu aplikacji notarialnej, przy pierwszym podejściu zdałam pozytywnie egzamin notarialny i już jako asesor notarialny przez kolejne dwa lata poszerzałam wiedzę i umiejętności zastępując w czynnościach notarialnych innych notariuszy. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu mogę zaoferować sprawne i merytoryczne dokonywanie czynności nawet w najbardziej skomplikowanych stanach prawnych w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego. W swojej praktyce miałam możliwość współpracować z licznymi spółkami prawa handlowego, biurami nieruchomości, deweloperami czy też renomowanymi kancelariami prawniczymi, co pozwoliło mi zdobyć merytoryczne przygotowanie niezbędne do radzenia sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi i zawiłymi stanami prawnymi.

Staram się nieustannie pogłębiać moją wiedzę w zakresie prawa. W swojej kancelarii mogę pochwalić się certyfikatami ukończenia kilkudziesięciu szkoleń i konferencji prawniczych oraz biznesowych. Łącząc wiedzę z tych obszarów reprezentuję nowoczesne, biznesowe podejście do notariatu, połączone z najwyższymi standardami merytorycznymi oraz etycznymi. Jeżeli tego Państwo oczekujecie od notariusza – pozostaję do Państwa dyspozycji.”

Paulina Krynicka

Zastępca notarialny

Paulina Krynicka ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie. Etatową aplikację notarialną odbyła w Kancelarii Notarialnej Moniki Manikowskiej. W 2022 roku zdała egzamin notarialny i rozpoczęła pracę w charakterze zastępcy notarialnego jako zastępca notariusz Moniki Manikowskiej. Do zespołu Kancelarii dołączyła w 2016 roku.

Sandra Starczewska

Aplikant notarialny

Sandra Starczewska ukończyła studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie. Jest w trakcie odbywania etatowej aplikacji notarialnej (na ostatnim – czwartym roku aplikacji) pod patronatem notariusz Moniki Manikowskiej. Do zespołu Kancelarii dołączyła w 2019 roku.

Bezpieczeństwo, RZETELNOŚĆ, dostępność, oszczędność czasu, doświadczenie, poufność, szybkość