O kancelarii

Doświadczenie i nowoczesność

Kancelaria notarialna prowadzona przez notariusz Monikę Manikowską funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 10 lat. Doświadczenie notariusza, zdobyte poprzez przejście wszystkich szczebli przygotowania zawodowego, od ukończenia wyższych studiów prawniczych, poprzez odbycie aplikacji i następnie asesury notarialnej, a także wieloletnią praktykę to gwarancja rzetelności, bezpieczeństwa obrotu prawnego i zgodności z obowiązującymi przepisami polskiego prawa.
Nieustannie dążymy ponadto do podążania z duchem czasu, dlatego też stawiamy na wysoką dostępność usług oraz szanując Państwa czas, staramy się skrócić czas czynności notarialnych do minimum. Jest to możliwe dzięki doskonałej organizacji pracy w kancelarii oraz przejrzystej komunikacji, która zapewnia udzielenie wszelkich informacji w sposób prosty i zrozumiały dla każdego.

Wszelkie konsultacje i informacje związane z czynnościami notarialnymi są udzielane dla Państwa bezpłatnie.
Jesteśmy dla Państwa dostępni osobiście, telefonicznie, mailowo i wszelkimi innymi sposobami porozumiewania się na odległość.
Kancelaria notarialna znajduje się w nowoczesnym biurowcu NEO w Szczecinie w dzielnicy Prawobrzeże. Usytuowanie umożliwia dogodny dojazd i zaparkowanie samochodu pod samym wejściem oraz liczne połączenia komunikacją miejską. Łatwo do nas dotrzeć z takich miejscowości jak: Goleniów, Gryfino, Załom, Pucice, Stare Czarnowo, Czarna Łąka, Kliniska Wielkie, Rurzyca, Lubczyna.

Bezpieczeństwo, RZETELNOŚĆ, dostępność, oszczędność czasu, doświadczenie, poufność, szybkość