Czynności notarialne

Nasza Kancelarii świadczy usługi notarialne w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, prawa spółek, a także prawa rodzinnego. Czynności notarialne obejmują sporządzanie aktów notarialnych , protokołów, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń i wiele innych.

Schemat czynności przedstawia się następująco:

Udzielenie informacji

Kontakt z Kancelarią Notarialną w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat dokonywanych czynności notarialnych, wymaganych dokumentów i wstępnych kosztów. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub podczas konsultacji w siedzibie Kancelarii lub online.

Konsultacja / weryfikacja
dokumentów

Podczas spotkania w Kancelarii udzielimy porady prawnej, w ramach której ustalimy, jaki rodzaj czynności notarialnej jest optymalny dla Państwa sprawy oraz udzielimy informacji lub zweryfikujemy dokumenty wymagane do dokonania czynności. Na tym etapie obliczymy również wysokość ostatecznych kosztów: podatków, opłat sądowych i kosztów notarialnych.

Dokonanie czynności
notarialnych

W ustalonym z Państwem dniu i godzinie w siedzibie Kancelarii Notarialnej dokonamy czynności notarialnej. Poinformujemy także Państwa o dalszych obowiązkach związanych z czynnością, jeżeli takie wystąpią. Czynności notarialne co do zasady dokonywane są w siedzibie Kancelarii w Szczecinie. Mogą być dokonywane także w innym miejscu (np. w Państwa domu), jeżeli z uwagi na szczególne okoliczności nie mogą Państwo dotrzeć do siedziby Kancelarii.

Bezpieczeństwo, RZETELNOŚĆ, dostępność, oszczędność czasu, doświadczenie, poufność, szybkość